gify, twórczość
Skomentuj

Modowe gify Grety Larkins

Dzisiaj będzie o modzie. Sama się sobie dziwię, bo to akurat ten element życia, z którym nigdy nie było mi po drodze. To, co aktualnie gości w najnowszych trendach, mnie podoba się dopiero za cztery sezony (jeśli w ogóle). Nie lubię chodzić na zakupy, nie lubię babskich pogaduszek o ciuchach, a jedyne co mi zostało pod tym względem z kobiety, to fakt, że od czasu do czasu nowy ciuch poprawia mi humor. No i lubię oglądać zdjęcia modowe, a od kiedy odkryłam Gretę Larkins, także modowe gify.

W 2011 roku Greta założyła FashGif, czyli blog, który połączył jej dwie największe pasje: modę i animację. Na sukces tego projektu składają się przede wszystkim — znakomite wyczucie w doborze zdjęć i spora dawka humoru. Greta śledzi kolekcje i fashion weeki z całego świata, ma swoich ulubionych projektantów i swoje ulubione modelki. Czasem ma pomysł, do którego musi znaleźć zdjęcie, czasem widzi zdjęcie i rodzi się pomysł. A wyobraźni, to jej akurat odmówić nie można. Zresztą sami zobaczcie.

FashGif znajdziecie na Tumblrze i Instagramie.

gify, twórczość

Autor,

Lubię herbatę, stare zdjęcia, kwaśne jabłka i ładne słowa. Opiekuję się nieokrzesanym psem rasy husky, chciałabym mu kiedyś pokazać morze. Lubię się przyglądać ludziom i na podstawie urywków zdań, drobnych gestów, mimiki, wyglądu pisać w głowie ich biografie. Pokój, w którym mieszkam, powolutku zamieniam w ogród botaniczny. Znajdziesz mnie na Instagramie i Twitterze.

Skomentuj, jesteśmy ciebie ciekawi