duszek
komentarzy 12

O nowym Róbmy Dobrze

duszek

Autor,

Lubię słuchać ambientu podczas długich spacerów. Nie wychodzę z domu bez plecaka, w którym pomieszkują: latarka, papierowe magazyny, książki, zeszyty, no i mnóstwo papieru, żebym w każdej chwili mógł napisać kolejny list. Fotografuję wyłącznie analogiem, a mój telefon jest ode mnie głupszy. Zbieram płyty muzyczne, książki, skasowane bilety autobusowe. No i listy. Często wracam do tych archiwalnych, na nowo je czytając i oglądając wrzucone do kopert załączniki. Kocham ukorzeniać nowe roślinki, oglądać mapy i dotykać drzew. Znajdziesz mnie też na Fejsie i na Twitterze.

12 komentarzy

 1. Super zmiany.
  Mam tylko jedno zastrzeżenie / buga, mam zasubowanego duszka a i tak mi wyskakuje ciągle powiadomienie o wpisaniu się co jest maksymalnie uciążliwe, nie lubię atakujących okienek.

  • Michał Nowakowski says

   Serwus! ::) To zdecydowanie jest błąd. A zamknąłeś okienko krzyżykiem? Zaraz się tam przyjrzę.

   • marta says

    o, ja wyświetlam w trybie prywatnym i duszek niestety nie daje się przekonać, że już się znamy

    • Michał Nowakowski says

     Serwus, Marta. ::) Niestety, przeglądając w trybie prywatnym nie przyjmujesz ciasteczek, które to zarządzają wszystkimi takimi sprawami. Tak było i będzie, tego nie obejdziesz.

 2. Najpierw przeczytałam Duszka, potem weszłam w stronę i pierwsze co powiedziałam to – „ojej”. Ale to „ojej” to nie było zawiedzione „ojej”, ale pełne zachwytu „ojej”. Piękne! Świetne pomysły (szczególnie podoba mi się to o ludziach)! Zresztą, co ja mówię… zawsze jest wspaniale.

  • Michał Nowakowski says

   Serwus! ::) Dziękujemy za miłe słowa! Moim zdaniem seria „Ludzie” może być najfajniejszym naszym dziełem, ale wszystko zależy od budżetu. ::)

 3. Gites:) Bardzo mi się. Fajnie, że macie RSS, nie próbujcie go usuwać, są jeszcze tacy staromodni ludzie na świecie, którzy czytają przez czytnik RSS! Pozdrówki dla WAS:)

Skomentuj, jesteśmy ciebie ciekawi