kreatywny biznes, rzeczy
Skomentuj

Zakład że Trójmiasto?

Dwie siostry, które kochają Trójmiasto. Tu się wychowały, tu uczyły, a teraz prowadzą kreatywny biznes, nie tylko tu, ale również o tutejszej tematyce. Poznajcie ich sklep.

Nazywa się Zakład że 3miasto. A w swojej ofercie ma różne produkty z nadrukami związanymi z Trójmiastem i morzem — ciuchy (tiszerty, czapki, tuniki, ekotorby, dodatki), gadżety (przypinki, otwieracze, naklejki na auto) i rzeczy do domu (kubki, poszewki).

Podobno wszystkie oferowane przez nie produkty pochodzą od polskich producentów. Podobno torby i poszewki są szyte w województwie pomorskim specjalnie na ich zamówienie. Podobno starają się, by materiały były ekologiczne — zarówno w produktach, jak i opakowaniach.

Wygląd samego sklepu jest przejrzysty (wchodzisz i wiesz co i jak) i ładny. Dziewczyny z pewnością radzą sobie nieźle z prowadzeniem Facebooka — dowiecie się z niego o świeżynkach, a także gdzie dziewczyny pojawiają się ze stoiskiem.

Produkty występują w kilku seriach. Jest „dźwignij się” nawiązujące do żurawi gdańskiej stoczni. Jest „3miejska”. Jest zacnie brzmiące „moje miasto to Trójmiasto”. Jest „sledź mnie”, nawiązujące do herbu Gdyni i określenia, jakie się stosuje do Gdynian — śledzie. Jest „nadmorski wąsik”. W przypadku niektórych produktów, wzorów jest więcej, choćby przy przypinkach, gdzie znalazłem nawet hołd dla budynków, z których słynie moja dzielnica — falowców (swoją drogą, nie wyobrażam sobie tej okolicy bez nich).

Dziewczyny nie poszły ze zdjęciami na łatwiznę, ostatnio bardzo popularną: komputerowe wklejanie nowych nadruków ciągle na te same kilka kadrów. Ogromny plus za sesje zdjęciowe, które wykorzystują specyficzne elementy i zakątki Trójmiasta — Ryby w Gdyni, budynek SeaTowers, czy orłowski klif, gdańska Starówka, Bulwar Nadmorski, Skwer Kościuszki, drewniane schodki klubu Pokład, gdańska stocznia, wagony skmek (szybkiej kolei miejskiej), gdyńskie murale, peron w Redłowie. Przez to naprawdę widać, że kochają Trójmiasto, a projekt na tym dużo zyskuje.

Zakład że 3miasto znajdziecie również na Pakamerze.

Skomentuj, jesteśmy ciebie ciekawi