FAQ, czyli często zadawane pytania

Czy Wędrujący Instagram powróci?
Może kiedyś, ale póki co nie ma takich planów. Mam pewien sentyment do tej akcji, ale niestety nieustające niezadowolenie ludzi pozostawiło niesmak. Poza tym akcja wymaga bardzo dużo czasu, który wolę poświęcić na nowe wpisy.

Czy akcja Huncwoty jest aktywna?
Jest zawieszona; jeszcze nie zdecydowałem, czy ją przywrócę, a jeśli tak, to na jakich zasadach. Kocham tę akcję z całego serca, ale ze wszystkich inicjatyw Róbmy Dobrze jest najbardziej czasochłonna.

Czy pocztówki i naklejki z „Koperty Niespodzianki” są jeszcze dostępne?
Tak, są. Tu znajdziecie instrukcję, jak je zdobyć.

Co stało się z drugą serią naklejek?
Niestety, drugą serię naklejek ogłosiłem zbyt blisko pierwszej i nie uzbierała się kwota potrzebna do druku. Jeśli zrobiliście darowizny na tę akcję macie dwa wybory – poczekać aż zrobię drugie podejście do zbiórki (prawdopodobnie luty-marzec), albo zgłosić się po zastępcze „cegiełki” – do wyboru: dwa zestawy pocztówek, albo jeden zestaw pocztówek plus pierwszy zestaw naklejek. Dostępne zestawy znajdziecie w zakładce „Koperty Niespodzianki”.

Jak mogę ci coś wysłać?
Dużo osób pyta, jak może mi coś wysłać – komiksy, książki, rękodzieło, ciuchy, próbki najróżniejszych produktów. Napisz do mnie na mejl podany na samym dole działu Info/kontakt; podam kod paczkomatu, numer telefonu i mejla.

Czy mogę zaprosić cię na wydarzenie?
Kiedy zaczynałem prowadzić tego bloga, mieszkałem w moim Gdańsku, więc ludzie przywykli do zapraszania mnie na trójmiejskie afery. Obecnie mieszkam w niewielkiej wsi pod Łodzią, więc jeśli organizujecie jakieś wydarzenie, artystyczne lub kreatywne, na którym chcielibyście, żebym się pojawił, najłatwiej będzie, jeśli to się będzie działo w Łodzi (choć nie wykluczam innych miast, jeśli trafiłaby się okazja).