Now Reading
Grzegorz Mleczek (2020)

Grzegorz Mleczek (2020)

Nazywa się Grzegorz Mleczek, urodził się w 1998 roku w okolicach Krakowa i tam też możecie go spotkać. Tatuaże jego autorstwa z pewnością was podzielą.

Wzory, które tworzy składają się maksymalnie z kilku kresek, splecionych ze sobą na różne sposoby. Najczęściej nie przedstawiają nic, co osobiście bardzo doceniam. Abstrakcję uwielbiam w wielu dziedzinach, ale w dziarach szczególnie. Lubię, jak tatuaż nic nie znaczy – w pewnym sensie właśnie wtedy zaczyna on dla mnie coś znaczyć. Lubię też minimalizm, nawet ten popchnięty do skrajności.

Pochodzę z okolic Krakowa i w mieście królów najczęściej działam. Tatuuję w technice handpoke. Samą przygodę z tatuażem zacząłem w 2018, kiedy to na sobie wykonałem kilka wzorów. Za namową znajomych w 2019 zacząłem dziarać innych ludzi. Obecnie moje wzory to delikatne kompozycje abstrakcyjne, które każdy może pojmować na swój sposób, i albo przypisywać im znaczenie, albo patrzyć na nie jedynie jako ozdoby. Jestem też otwarty na wzory projektowane na zamówienie. Inspirację najbardziej czerpię z muzyki i fotografii. Detale czy faktury, naturalne jak i te w które ingeruje człowiek są nieskończoną kopalnią nowych motywów. Umawiać można się ze mną bezpośrednio przez DM na Instagramie.

View Comment (1)
  • Zawsze uważałam, że tatuaż powinien coś oznaczać… Te są tak szczególne – właściciel nadal może go wiązać z konkretnym przeżyciem. Idealne!

Odpowiedz

Your email address will not be published.

©2013-2021 Róbmy Dobrze