Now Reading
Jest Energia (2013)

Jest Energia (2013)

+22
View Gallery

Kama i Michał. Ta dwójka prowadzi bloga Jest Energia, na którym relacjonują swoją podróż – przez życie i przez miejsca. Robią to słowami i zdjęciami. Robią to interesująco. Polecam zatopić się w ich przygodzie.

Najczęściej robię zdjęcia portretowe, ale niepozowane – ludzie są dla mnie najciekawsi – powiedziała Kama. Podczas podróżowania mam okazję poznać/sfotografować olbrzymią ilość niezwykle ciekawych osób. Uwielbiam fotografię natychmiastową (czyli po prostu polaroidy) – z moim aparatem SX70 przejechałam już pół świata, a teraz założyłam swój magazyn poświęcony tylko i wyłącznie fotografii natychmiastowej – nazywa się Polar Bear. Nie znoszę rutyny, jestem uzależniona od zmian i ciągłego przemieszczania się. Nie wyobrażam sobie, że moja podróż kiedykolwiek się skończy.

Z kolei Michał powiedział: Lubię zdjęcia naturalne, niewymuszone, podejrzane sytuacje, nie z daleka, wolę być w środku konkretnej sytuacji, czuć ją i wtedy zrobić zdjęcie, wolę uczestniczyć. Robienie zdjęć jest dla mnie porównywalne z graniem koncertu, musisz pokazać emocje. Stąd też nie lubię pejzaży, stylizowanych portretów, interesuje mnie subiektywny, osobisty dokument. Zdjęcia poprzez które będę wstanie oddać emocje, które tkwią gdzieś we mnie. Trudno za mną nadążyć, opisywanie samego siebie nie należy do moich ulubionych czynności. Każdy odbiera, widzi ciebie zupełnie inaczej. Lubie łączyć ambiwalentne emocje.

Napisz pierwszy komentarz

Odpowiedz

Your email address will not be published.

©2013-2021 Róbmy Dobrze