Katarzyna Mach (2013)

Jej fotoblog jest bardzo różnorodny. Najbardziej podoba mi się, jak fotografuje urbanistyczne rzeczy – ostre linie budynków, tunele itd., ale ma też dużo innych ciekawych zdjęć. Zdecydowanie warto zaglądać.

Inspirują mnie miejsca, które są zapomniane. Często poszukuję minimalizmu, prostoty, którą można ukazać na fotografiach w różnoraki sposób. Moje zdjęcia w dużym stopniu ocierają się też o fotografię reportażową, czy to w życiu codziennym, czy w podróży. Stale poszukuję bodźców, które mogą pomóc w tworzeniu czegoś nowego. Ciągnie mnie w nowe miejsca. Podróże uczą mnie pokory i pozwalają poznać lepiej samą siebie. Często jestem obserwatorką z dużym pokładem cierpliwości. Potrafię przez długi czas cierpliwie nad czymś pracować, aż do momentu kiedy ostateczny efekt będzie satysfakcjonujący. Poprzeczkę stawiam sobie coraz wyżej.

Lubię słuchać ambientu podczas długich spacerów. Nie wychodzę z domu bez plecaka, w którym pomieszkują: latarka, papierowe magazyny, książki, zeszyty, no i mnóstwo papieru, żebym w każdej chwili mógł napisać kolejny list. Czasami fotografuję bezlusterkowcem Fujifilm X-A10, gram na Nintendo Switchu. Zbieram komiksy, książki, no i listy. Często wracam do tych archiwalnych, na nowo je czytając i oglądając wrzucone do kopert załączniki. Kocham ukorzeniać nowe roślinki, oglądać mapy i dotykać drzew. Znajdziesz mnie też na Fejsie i na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij
Sign in