Teraz czytasz
Nastrojowa sesja od duetu Biały Kadr nad Zalewem Mietkowskim

Nastrojowa sesja od duetu Biały Kadr nad Zalewem Mietkowskim

Podoba mi się ta sesja, bo z jednej strony, oczywiście, że jest pozowana, ale z drugiej — ze względu na urokliwe miejsce i utrudnione okoliczności, bije z niej też coś takiego mimo wszystko spontanicznego, jakby to rzeczywiście był fotograficzny zapis mikroprzygody. Jako człowiek, który jod wdycha przez cały rok, nie pozostałem obojętny klimatowi tej mokrej sesji, nawet jeśli pokazuje tylko zalew, czy — jak kto woli — „dolnośląskie morze”, Jezioro Mietkowskie. W kadrach tych znajdziecie bardzo dużo wody, roślinności, łódek i jachtów, a na tle tego wszystkiego, piękną, fotogeniczną modelkę. Cudowny klimat tych zdjęć, a także ich niezwykła uroda techniczna (kolory, rozmydlenie, rozjaśnienie) podbiły moje serce, a świetne gify jedynie poprawiły efekt.

Nazywamy się Dorota i Piotr — napisali autorzy sesji. Jesteśmy parą w życiu oraz wspólnie fotografujemy. Głównie zajmujemy się fotografią ślubną. Sesja odbyła się mocno spontanicznie, spotkaliśmy się nad Zalewem Mietkowskim. Baliśmy się, że pogoda pokrzyżuje nasze plany. I rzeczywiście w trakcie sesji padało, na szczęście nie zrezygnowaliśmy. Wręcz przeciwnie — deszcz nas zainspirował. Sesja powstała przy użyciu dwóch Nikonów — D750 z obiektywem Sigma 35 mm f/1.4 i D700 z obiektywem Nikkor 50 mm f/1.8.

To była czwarta wspólna sesja duetu Biały Kadr i Magdy, modelki ze zdjęć. Magdę znajdziecie na Instagramie i na MaxModels. Fotografów znajdziecie na ich stronie, na Fejsie i na Instagramie.

Skomentuj jako pierwszy/a

Skomentuj

Your email address will not be published.

© 2013-2021 Róbmy Dobrze